Scroll Top

SGK Danışmanlığı

2011 yılında idarenin vermiş olduğu teşvik uygulamasının 2017-2018 yıllarında kamuoyunda yaygınlaşması sonucunda ticari faaliyete dönüşen kendi içinde hizmet rekabeti oluşturduğunu yaşadık. Şu soru hiç sorulmadı 2011 den bu güne neden uygulamadık? Neden bilgimiz yoktu?

Sosyal Güvenlik Mevzuatı kendi içinde çoklu gruplamalar yapılabilecek özellikli bir mevzuat olarak karşımıza çıkmakta. Sürekli güncellemelerin yaşandığı kurumun ihtiyaçlara göre uygulama eklediği veya uygulamaların değiştiği,İdarenin işsizlikle mücadele kapsamında yoğun destek ve teşvikler getirdiği büyük bir deniz olarak düşünebiliriz. Amacımız konusunda uzman arkadaşlarımızla mevcut durumunuzun tespiti çalışmalarımız sonucu alınacak rapor doğrultusunda düzeltme ve geliştirmeler ile işletmelerinizi olası risklerden koruyup fırsatlara ulaşmalarını sağlamaktır.

Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınızdaki bilgileri genellikle çerezler şeklinde, belirli servislerden saklayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin, web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.