Scroll Top

Kurumsal

Merhabalar;

       2010 senesinden günümüze kadar Türkiye genelinde mükelleflerimize hizmet vermekteyiz. Felsefemiz ve Ulaşmak istediğimiz nokta Temel dinamiğini bilimin oluşturduğu bilgi toplumunda katma değerli bilgiler üreten bir kurum olarak uzun yıllar ülkemize hizmet etmeyi ve ürettiğimiz değerlerin işletmeler tarafından en üst düzeyde kullanılmasını sağlayarak İşletmelerin kişilere değil bilimsel olarak oluşturulan sistemlere bağlı kalan işletmeler yapılandırmaktır.

       Önceliğimize ülke çıkarlarını alarak katma değeri en yüksek girdinin bilgi olduğunu kabul ve iddia ederek, işletmelerimizin Konularında uzman Yeminli Mali Müşavirler, Mali Müşavirler, Hukuk Müşavirleri, Sosyal Güvenlik Danışmanları ve Gümrük Müşavirleri ile koordineli olarak doğru ve yararlı bilgilere hızlı ulaşmalarını, Devletin verdiği tüm imkan ve olanakların kullanılmasını, ellerinde bulundurdukları değerleri  en etkin ve verimli bir şekilde toplumsal alanda ve işletmelerinde kullanmalarını sağlamayı amaç edinmekteyiz.  

       Bu amaca ulaşmak için önceliğimiz günümüz ticari hayatının tanımlanması olacaktır. Bizler için Ticari Hayat Sınırları devlet tarafından hukuki kurallar ile belirlenmiş, Fikir ve öngörülerin işlendiği, Rekabetin yoğun yaşandığı , Sürekli değişime ayak uyduracak yapısal esneklik ve güncellik gerektiren kaçınılmaz mücadele alanıdır. Bu alanda yaşamın sürekliliğini sağlamak merkeze bilgiyi ve bilgili insanı almayı mecbur kılmaktadır. 

       İlkemiz Bilime, Girişimciye, İşverene ve İş görene saygı göstererek çalışmak, toplumsal ve bireysel değer yaratmaktır.

Saygılarımla
Fatih Zeynel BİNİCİ
Mali Müşavir

Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınızdaki bilgileri genellikle çerezler şeklinde, belirli servislerden saklayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin, web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.